پرسش‌های متداول

پرسش‌های متداول
پرسش‌های متداول1399/2/28 21:21:06

سوالات متداولی که از ما پرسیده شده است!

شما در سرویاسین چه کار می کنید؟1399/2/28 20:48:41

ما به طور ساده یک موسسه فرهنگی، هنری و پژوهشی هستیم. سال هایت تلاش مان این است که بتوانیم در مسیر تربیت صحیح کودکان و نوجوانان گام برداریم. در این مسیر هم به واسطه برنامه های درسی و مدل های مفهومی که مختص خودمان هستند و توسط خودمان طراحی شده اند، نتایج و موفقیت های خوبی را در کنار هنرجویان و اندیشه ورزان خود شاهد بوده ایم.

بیشتر بدانید
آیا شما فقط در حوزه کودکان و نوجوانان فعال هستید؟1399/2/28 21:07:37

البته که تخصص اصلی ما در حوزه تربیت کودکان و نوجوانان است؛ اما سرویاسین سال هاست که با کمک متخصصین حوزه های مختلف در کنار واحد مشاوره و روانشناسی خود، سلسله درسگفتارهای زیباشناسی را هم برگزار می کنیم. علاوه بر همه این ها، ما در کارگاه طراحی و نقاشی خود از کودکان تا کهنسالان را در کنار خود داریم.

بیشتر بدانید
چه طور خودم یا فرزندم می توانیم در کارگاه های شما شرکت کنیم؟1399/2/28 21:07:46

برخی از کارگاه های سرویاسین نیازی به ثبت نام ندارند؛ مانند سلسله درسگفتارهای زیباشناسی که شما برای شرکت هم می توانید حضوری تشریف بیاورید و هم هر هفته از صبح جمعه ویدئو آن را در کانال آپارات ما ببینید. برای ثبت نام در کارگاه هم پس از مطالعه توضیحات هرکدام کافی است فرم ثبت نام را تکمیل کنید. ما ساده ترین شیوه ثبت نام را داریم و چون علاقه مند هستیم صدای شما را بشنویم، بلافاصله پس از دریافت فرم ثبت نام از طرف شما؛ با شما تماس خواهیم گرفت تا با هم گفت و گو داشته باشیم. در ضمن برای راحتی و آرامش فرزند شما او می تواند جلسه اول تمام کارگاه ها را به طور رایگان شرکت کند تا هم با هم بیشتر آشنا شویم و هم اینکه او را بهتر بشناسد. پس چرا معتل می کنید؟ از بخش زیر در دوره های ما ثبت نام کنید!

ثبت نام در دوره ها
آیا شما محصول فرهنگی هم برای ارائه دارید؟1399/2/28 21:17:57

البته، ما فکر تمام نیازهای فرهنگی شما را کرده ایم. علاوه بر آنکه شما می توانید کتاب های انتشارات سرویاسین را در کنار تهیه از تمام کتابفروشی های و شهرکتاب های کشور تهیه کنید؛ می توانید با ما تماس بگیرید تا بلافاصله هماهنگی ها لازم را انجام دهیم. اما محصولات فرهنگی ما فقط در کتاب خلاصه نمی شود؛ شما علاوه بر آنکه می توانید ویدئو کامل سمینارهای ارزشمند تربیتی سرویاسین را تهیه کنید، امکان آن فراهم است که ویدئو سلسله همایش های جوانه های اندیشه  و کارگاه ها و سمینارهای برخط (آنلاین) را هم تهیه کنید.

تماس با ما

هنوز سوالی در ذهن تان هست که پاسخ داده نشده است؟ برای ما بنویسید  یا تماس بگیرید.

تماس با ما
برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص دوره‌ها و خدمات گروه با ما تماس بگیرید.
تماس با ما